LEASING

TANIE LEASINGI LUBLIN

Leasing Lublin to połączenie elementów kredytu i dzierżawy. Leasingobiorca, czyli klient, użytkuje samochód na warunkach określonych w umowie w taki sposób, jakby był jego właścicielem. Jednak według umowy przez cały czas właścicielem jest leasingodawca. Po zakończeniu leasingu na samochód, klient ma możliwość wykupić auto. Kwota wykupu jest dużo niższa niż wartość rynkowa auta.

Jak wziąć samochód w leasing? W przypadku leasingu pojazdu na firmę, należy przedstawić dane rejestrowe oraz dokumenty tożsamości osób upoważnionych do reprezentowania firmy na zewnątrz. W przypadku leasingu konsumenckiego wymagane są tylko dokumenty osoby korzystającej z leasingu

Niebywałą zaletą leasingu Lublin są mniejsze wymagania finansowe. Dodatkowo, procedura jest prosta, formalności minimalne, a czas oczekiwania na decyzję bardzo krótki. Warto też podkreślić fakt łatwiejszej dostępności aut niż w salonach.

Oferujemy tanie leasingi Lublin. Dzięki swojemu doświadczeniu jesteśmy ekspertami w znajdowaniu elastycznych rozwiązań na każdą kieszeń. Dostarczymy każdy rodzaj pojazdu odpowiadający Twoim potrzebom. Jesteśmy przekonani, że wiemy, co jest ważne dla naszych klientów i szczycimy się oferowanymi przez nas usługami. Oferujemy setki pojazdów- od kompaktowych przez rodzinne do klasy premium- na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Jeżeli masz pytania dotyczące naszych ofert leasing Lublin, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych pracowników z przyjemnością udzieli Ci pomocy. Mamy na swoim koncie setki zadowolonych klientów, zdecyduj się być kolejnym z nich!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

SM UBEZPIECZENIA

Szeroki wybór ubezpieczeń OC, AC. Najlepsze ubezpieczenia na rynku.
Tanie ubezpieczenia Lublin, Warszawa, Kraków, Radom, Wrocław, Bydgoszcz, Gdańsk, Białystok, Szczecin, Kielce, Toruń, Chełm, Zamość, Rzeszów, Kozienice

Telefon

OLIMP
691 728 653
AUCHAN
730 666 661
LECLERC (ZANA)
533 901 573

Adres

Siedziba
ul. Chodźki 14
20-093 Lublin