UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

Wypełnij formularz a my przedstawimy Ci najlepsze oferty

SM Ubezpieczenia oferuje szeroki wybór tanich ubezpieczeń turystycznych na podróż. Wypełnij formularz, wyślij go do nas a my w kilka minut skontaktujemy się z Tobą w wygodny dla Ciebie sposób – telefonicznie lub mailowo. Przedstawimy korzystną ofertę dzięki czemu będziesz mógł zakupić ubezpieczenie na czas swojej podróży całkowicie ONLINE!

1 + 1 =

Ubezpieczenie podróżne, jest być może jednym z najbardziej ignorowanych aspektów planowania wyjazdu. Większość osób uważa, że ubezpieczenie podróżne jest stratą pieniędzy, ponieważ nie zapewnia żadnego konkretnego rezultatu tym, którzy bezpiecznie wracają z podróży. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z kosztów leczenia infekcji żołądka za granicą, może po prostu stać się droższe niż koszt całej podróży. Opieka zdrowotna jest droga w różnych częściach świata, zwłaszcza w Azji i Ameryce Północnej. Ubezpieczenie krajowe i ubezpieczenie podróżne to nie to samo. Krajowa polisa ubezpieczenia zdrowotnego obejmuje Cię  swoją ochroną tylko wtedy, gdy przebywasz w kraju, w którym Twoja polisa ubezpieczeniowa została zawarta, lecz nie będzie honorowana za granicą. Ubezpieczenie podróżne obejmuje nie tylko wydatki medyczne, ale także inne sytuacje, które mogą się wydarzyć podczas podróży. Ubezpieczenie podróżne jest łatwe do wykupienia i można je teraz kupić online w SM Ubezpieczenia. Wystarczy wypełnić formularz lub skontaktować się z nami poprzez kontakt telefoniczny – możesz też zostawić swój nr telefonu a my oddzwonimy i dobierzemy najlepsze rozwiązanie ubezpieczeniowe dla Twojego wyjazdu.
Powierz wybór ubezpieczenia podróżnego naszym specjalistom!

 

Administratorem danych osobowych jest firma SM Ubezpieczenia Sebastian Michno Agencja Ubezpieczeniowa, ul. Chodźki 14, 20-093 Lublin.
Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane tylko w celu odpowiedzi na zadane pytanie.
Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne w celu kontaktu. Dane osobowe nie będą przechowywane.
Odbiorcami danych będą podmioty współpracujące w Administratorem Danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji wydarzenia.
Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych,
narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

SM UBEZPIECZENIA

Szeroki wybór ubezpieczeń OC, AC. Najlepsze ubezpieczenia na rynku.
Tanie ubezpieczenia Lublin, Warszawa, Kraków, Radom, Wrocław, Bydgoszcz, Gdańsk, Białystok, Szczecin, Kielce, Toruń, Chełm, Zamość, Rzeszów, Kozienice

Telefon

OLIMP
691 728 653
AUCHAN
730 666 661
LECLERC (ZANA)
533 901 573

Adres

Siedziba
ul. Chodźki 14
20-093 Lublin